COBO Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP

/ProductImages/799593/big/cobo-gigabit-ethernet-sx-mini-gbic-sfp-102495.jpg

COBO Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP

Marka: Cisco
Model Numarası : ARM-XMGBSX1
Fiyatı :684,12 TL KDV Dahil
Adet
Sepete Ekle Hızlı Satın Al
hızlı gönderi
stok bilgisi
Ürün Hakkında
Aciklama 1:multimode fiber
Aciklama 2:850 nm wavelength
Aciklama 3:support up to 550 m
Garanti Suresi:24 Ay
Model:SFP-GBIC
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 684,12 TL 684,12 TL
2 342,06 TL 684,12 TL
3 230,34 TL 691,03 TL
4 174,52 TL 698,08 TL
5 141,06 TL 705,28 TL
6 118,77 TL 712,63 TL
7 102,88 TL 720,13 TL
8 90,97 TL 727,79 TL
9 81,73 TL 735,61 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 684,12 TL 684,12 TL
2 342,06 TL 684,12 TL
3 230,34 TL 691,03 TL
4 174,52 TL 698,08 TL
5 141,06 TL 705,28 TL
6 118,77 TL 712,63 TL
7 102,88 TL 720,13 TL
8 90,97 TL 727,79 TL
9 81,73 TL 735,61 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 684,12 TL 684,12 TL
2 342,06 TL 684,12 TL
3 230,34 TL 691,03 TL
4 174,52 TL 698,08 TL
5 141,06 TL 705,28 TL
6 118,77 TL 712,63 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 684,12 TL 684,12 TL
2 342,06 TL 684,12 TL
3 232,69 TL 698,08 TL
4 176,32 TL 705,28 TL
5 142,53 TL 712,63 TL
6 120,02 TL 720,13 TL
7 103,97 TL 727,79 TL
8 91,95 TL 735,61 TL
9 82,62 TL 743,61 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 684,12 TL 684,12 TL

Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.